□

🚚 Darmowa dostawa do paczkomatu od 230 PLN (Nie dotyczy wszystkich obszarów)

Wygląda jak

  • TYLKO 35,00 zł

    Just Cotton 8/4, komplet 10 szt

    Kup tutaj
  • Mayflower

    (6)

    Mayflower Shiny

    100% Poliester

    Løbelængde / Vægt: 1000 m / 37 g
    16,27 zł
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (12)

    1 Class Print

    75% Wełna; 25% Poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rz.
    Løbelængde / Vægt: 210 m / 50 g
    16,27 zł
    Zobacz szczegóły
  • Anyday Colorful
    Kun hos Mayflower

    Mayflower

    (7)

    Anyday Colorful

    80% Polyacryl; 20% Wełna

    Anbefalet pind: 4,5 mm
    Strikkefasthed: 20 o x 30 rz
    Løbelængde / Vægt: 600 m / 200 g
    55,53 zł
    Zobacz szczegóły
  • Just Sock Wool 10 sztuk
    Kun hos Mayflower

    Mayflower

    (11)

    Just Sock Wool 10 sztuk

    75% wełna; 25% poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 27 oczek x 36 rzędów
    Løbelængde / Vægt: 210 m / 50 g
    84,13 zł
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (1)

    ANYDAY Step by Step 4

    75% wełna; 25% poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 420 m / 100 g
    25,50 zł
    Cena za sztukę255,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (4)

    ANYDAY Step by Step 3

    75% wełna; 25% poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 420 m / 100 g
    25,50 zł
    Cena za sztukę255,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (7)

    ANYDAY Basic Wool

    100 % wełna

    Anbefalet pind: 4,5 mm
    Strikkefasthed: 17 o x 23 rz
    Løbelængde / Vægt: 90 m / 50 g
    15,14 zł
    Cena za sztukę302,80 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    Monaco

    46% alpaka, 36% polyamid, 15% viskose, 3% polyester

    Anbefalet pind: 6 mm
    Strikkefasthed: 11 o x 17 rz
    Løbelængde / Vægt: 125 m / 50 g
    3.848,75 zł
    Cena za sztukę76.975,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Aspen 2.gatunek - 10 szt/opak
    2. sort
    Rabat 25%

    Mayflower

    (33)

    Aspen 2.gatunek - 10 szt/opak

    58% wełna, 42% wiskoza

    Anbefalet pind: 6 mm
    Strikkefasthed: 14 o x 22 rz
    Løbelængde / Vægt: 105 m / 50 g
    83,57 zł 111,62 zł
    Cena za sztukę1.671,40 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (3)

    Toronto

    100% wełny

    Anbefalet pind: 5 mm
    Strikkefasthed: 17 m x 23 rk
    Løbelængde / Vægt: 90 m / 50 g
    25,80 zł
    Cena za sztukę516,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (7)

    Taormina Flow

    36% alpaki, 49% poliakryl, 15% poliamidu

    Anbefalet pind: 4,5 mm
    Strikkefasthed: 18 m x 24 rk
    Løbelængde / Vægt: 700 m / 200 g
    105,50 zł
    Cena za sztukę527,50 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Premium Maxima
    Mayflower PREMIUM

    Mayflower

    (3)

    Premium Maxima

    100 % wełna

    Anbefalet pind: 6 mm
    Strikkefasthed: 15 m x 22 rk
    Løbelængde / Vægt: 90 m / 50 g
    37,00 zł
    Cena za sztukę740,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (3)

    More Cotton Mercerized

    100 % bawełna marceryzowana

    Anbefalet pind: 2 mm
    Strikkefasthed: 31 m x 46 r
    Løbelængde / Vægt: 225 m / 50 g
    14,02 zł
    Cena za sztukę280,40 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • ANYDAY Cotton 8/4 Print, wielokolorowy komplet 10 szt /op.
    Obecnie brak na stanie

    Mayflower

    (39)

    ANYDAY Cotton 8/4 Print, wielokolorowy komplet 10 szt /op.

    100 % bawełna

    Anbefalet pind: 3 mm
    Strikkefasthed: 27 m x 36 rk
    Løbelængde / Vægt: 170m / 500 g
    57,00 zł
    Zobacz szczegóły
  • PREMIUM Sock Wool FOREST
    Mayflower PREMIUM

    Mayflower

    (6)

    PREMIUM Sock Wool FOREST

    75% wełna, 25% poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 420 m / 100 g
    42,75 zł
    Cena za sztukę427,50 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Premium Sock Wool - LAKE
    Mayflower PREMIUM

    Mayflower

    (5)

    Premium Sock Wool - LAKE

    75% wełna, 25% poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 420 m / 100 g
    42,75 zł
    Cena za sztukę427,50 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (7)

    Glitter

    85% wiskoza, 15% poliester

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 30 o. x 40 rzędów
    Løbelængde / Vægt: 100 m / 25 g
    18,25 zł
    Cena za sztukę730,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • ANYDAY Grande ANYDAY Grande
    300 gramów

    Mayflower

    (92)

    ANYDAY Grande

    100% poliakryl

    Anbefalet pind: 4,5-5 mm
    Strikkefasthed: 18 o. x 24 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 860 m / 300 g
    33,95 zł
    Cena za sztukę113,17 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Just Cotton 8/4 10-pak
    Anbefales til klude

    Mayflower

    (242)

    Just Cotton 8/4, komplet 10 szt

    100% bawełna

    Anbefalet pind: 3 mm
    Strikkefasthed: 27 o. x 36 przer. = 10 x 10
    Løbelængde / Vægt: 170 m / 50 g
    53,28 zł
    Cena za sztukę106,56 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (7)

    ANYDAY Step by Step 2

    75% wełna; 25% poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 420 m / 100 g
    25,50 zł
    Cena za sztukę255,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (6)

    ANYDAY Step by Step 1

    75% wełna; 25% poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 420 m / 100 g
    25,50 zł
    Cena za sztukę255,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (6)

    Mars Sock Yarn Universe

    75% wełna; 25% poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 210 m / 50 g
    12,50 zł
    Cena za sztukę250,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (8)

    Venus Sock Yarn Universe

    75% wełna; 25% poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 210 m / 50 g
    12,50 zł
    Cena za sztukę250,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (7)

    Jupiter Sock Yarn Universe

    75% wełna; 25% poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 210 m / 50 g
    12,50 zł
    Cena za sztukę250,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (3)

    Vega Sock Yarn Universe

    75% wełna; 25% poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 210 m / 50 g
    12,50 zł
    Cena za sztukę250,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (9)

    Sirius Sock Yarn Universe

    75% wełna; 25% poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 210 m / 50 g
    12,50 zł
    Cena za sztukę250,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • PREMIUM Georgina PREMIUM Georgina
    Mayflower PREMIUM

    Mayflower

    (3)

    Premium Georgina

    80% wełna; 12% Lyocell; 8% len

    Anbefalet pind: 4,5 mm
    Strikkefasthed: 20 o. x 28 rzędów
    Løbelængde / Vægt: 110 m / 50 g
    34,25 zł
    Cena za sztukę685,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • ANYDAY Diva ANYDAY Diva
    Tylko w Mayflower
    Obecnie brak na stanie

    Mayflower

    (20)

    ANYDAY Diva

    70% wiskoza; 30% wełna

    Anbefalet pind: 3 mm
    Strikkefasthed: 27 o. x 44 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 275 m / 50 g
    22,80 zł
    Cena za sztukę456,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (5)

    York

    100% wełna

    Anbefalet pind: 3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 40 rzędów
    Løbelængde / Vægt: 230 m / 50 g
    25,60 zł
    Cena za sztukę512,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • PREMIUM Merino Silk PREMIUM Merino Silk
    Mayflower PREMIUM

    Mayflower

    (18)

    Premium Merino Silk

    55% czystej nowej wełny; 45% jedwabiu

    Anbefalet pind: 3-3,5 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 40 rzędów
    Løbelængde / Vægt: 125 m / 25 g
    31,30 zł
    Cena za sztukę1.252,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (8)

    Casablanca Lux

    28% poliakryl; 27% alpaka; 13% wełna; 13% bawełna; 10% poliamid; 9% poliester

    Anbefalet pind: 3,5-4 mm
    Strikkefasthed: 18 o. x 27 rzędów
    Løbelængde / Vægt: 225 m / 50 g
    28,50 zł
    Cena za sztukę570,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • ANYDAY Cotton 8/4 10-pak ANYDAY Cotton 8/4 10-pak
    Tylko w Mayflower

    Mayflower

    (72)

    ANYDAY Cotton 8/4 opakowanie 10 szt.

    100% bawełna

    Anbefalet pind: 3 mm
    Strikkefasthed: 27 o. x 36 rzędów
    Løbelængde / Vægt: 170 m / 500 g
    45,60 zł
    Cena za sztukę91,20 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (9)

    Santiago

    67% wełna; 17% alpaka; 16% poliamid

    Anbefalet pind: 6 mm
    Strikkefasthed: 16 o. x 24 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 150 m / 50 g
    37,00 zł
    Cena za sztukę740,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • PREMIUM Sock Wool Valley PREMIUM Sock Wool Valley
    Mayflower PREMIUM

    Mayflower

    (5)

    PREMIUM Sock Wool - VALLEY

    75% wełna; 25% poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 420 m / 100 g
    42,75 zł
    Cena za sztukę427,50 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (22)

    Easy Care Big

    100% wełna

    Anbefalet pind: 5 mm
    Strikkefasthed: 18 o. x 26 rzędów
    Løbelængde / Vægt: 85 m / 50 g
    22,80 zł
    Cena za sztukę456,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (8)

    Birmingham

    69% wełna; 16% alpaka; 15% wiskoza

    Anbefalet pind: 3-3,5 mm
    Strikkefasthed: 27 o. x 40 rzędów
    Løbelængde / Vægt: 215 m / 50 g
    25,65 zł
    Cena za sztukę513,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (9)

    1 Class Tweed

    70% wełna; 25% poliamid; 5% wiskoza

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 210 m / 50 g
    14,25 zł
    Cena za sztukę285,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • PREMIUM Athena PREMIUM Athena
    Mayflower PREMIUM

    Mayflower

    (4)

    Premium Athena

    31% alpaka; 30% wełna; 22% len; 17% bawełna

    Anbefalet pind: 4 mm
    Strikkefasthed: 21 o. x 30 rzędów
    Løbelængde / Vægt: 140 m / 50 g
    31,30 zł
    Cena za sztukę626,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • PREMIUM Sock Wool Mountain PREMIUM Sock Wool Mountain
    Mayflower PREMIUM

    Mayflower

    (5)

    PREMIUM Sock Wool MOUNTAIN

    75% wełna; 25% poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 420 m / 100 g
    42,75 zł
    Cena za sztukę427,50 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (32)

    Amadora

    100% wełna

    Anbefalet pind: 3-3,5 mm
    Strikkefasthed: 27 oczek x 40 rzędów
    Løbelængde / Vægt: 350 m / 100 g
    63,70 zł
    Cena za sztukę637,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • PREMIUM Cassandra PREMIUM Cassandra
    Mayflower PREMIUM

    Mayflower

    (10)

    Premium Cassandra

    47% alpaka; 39% jedwab; 14% wełna

    Anbefalet pind: 3-4 mm
    Strikkefasthed: 22 oczka x 32 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 225 m / 25 g
    37,00 zł
    Cena za sztukę1.480,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (23)

    1 Class Cashmere

    65% wełna; 25% poliamid; 10% kaszmir

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 210 m / 50 g
    22,80 zł
    Cena za sztukę456,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • PREMIUM Valentina PREMIUM Valentina
    Mayflower PREMIUM

    Mayflower

    (5)

    Premium Valentina

    38% alpaka; 37% bawełna; 25% wełna

    Anbefalet pind: 4,5-5 mm
    Strikkefasthed: 18 o. x 27 rzędów
    Løbelængde / Vægt: 200 m / 50 g
    37,00 zł
    Cena za sztukę740,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • PREMIUM Alpaca PREMIUM Alpaca
    Mayflower PREMIUM

    Mayflower

    (7)

    Premium Alpaca

    100% alpaka

    Anbefalet pind: 3,5-4 mm
    Strikkefasthed: 21 o. x 30 rzędów
    Løbelængde / Vægt: 112 m / 50 g
    33,95 zł
    Cena za sztukę679,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • ANYDAY Cotton 8/4 Colorbag 10-pak
    Tylko w Mayflower

    Mayflower

    (65)

    ANYDAY Cotton 8/4 Colorbag 10-sztuk/op.

    100% bawełna

    Anbefalet pind: 3 mm
    Strikkefasthed: 27 o. x 36 rzędów
    Løbelængde / Vægt: 170 m / 500 g
    45,60 zł
    Cena za sztukę91,20 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (13)

    Santiago Light

    53% wełna; 30% poliamid; 14% alpaka

    Anbefalet pind: 3,5-4 mm
    Strikkefasthed: 22 oczka x 35 rzędów
    Løbelængde / Vægt: 300 m / 50 g
    37,00 zł
    Cena za sztukę740,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (28)

    Alliance Fine

    50% bawełna; 50% poliakryl

    Anbefalet pind: 3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 40 rzędów
    Løbelængde / Vægt: 160 m / 50 g
    11,40 zł
    Cena za sztukę228,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (135)

    Cotton Junior 8/4

    100% bawełna

    Anbefalet pind: 3-3,5 mm
    Strikkefasthed: 27 o. x 36 rzędów
    Løbelængde / Vægt: 170 m / 50 g
    7,85 zł
    Cena za sztukę157,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły

Nowości wśród włóczek – odkryj najnowsze trendy

W kategorii „Nowości wśród włóczek” znajdziesz najnowsze dodatki do naszego asortymentu. Prezentujemy tutaj nowoczesne kolekcje włóczek, które podążają za aktualnymi trendami w zakresie materiałów, kolorów i faktur. Niezależnie od tego, czy szukasz włóczki do odzieży, akcesoriów czy tekstyliów domowych, znajdziesz inspirujące możliwości dopasowane do Twoich kreatywnych potrzeb.

Co zawiera kategoria „Nowości wśród włóczek”?

Regularnie aktualizujemy tę kategorię, wprowadzając ekscytujące nowe włóczki i palety kolorystyczne:

– luksusowe włókna, takie jak wełna merynosowa, alpaka, bawełna i mieszanki przędz.
– najpopularniejsze odcienie sezonu, od klasycznych tonów po intensywne, modne barwy.
– od cienkich nitek po grube włóczki, idealne do każdego rodzaju projektów.

Cechy i zalety najnowszych kolekcji włóczek

Wybierając włóczki z kategorii „Nowości wśród włóczek”, zyskujesz dostęp do najnowszych wzorów i funkcji:

– włóczki łączące klasyczną jakość z aktualnymi trendami.
– idealne zarówno do dziergania, jak i szydełkowania odzieży, dodatków i dekoracji.
– coraz więcej nowych kolekcji stawia na materiały przyjazne środowisku.

Inspiracje na projekty z nowymi włóczkami

Dzięki naszym nowym włóczkom możesz stworzyć projekty, które będą zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne:

– swetry, sukienki i kardigany z włóczek zgodnych z najnowszymi trendami.
– oryginalne szale, torby i chusty z nowoczesnymi fakturami i kolorami.
– koce, poduszki i dekoracyjne makramy, które odświeżą Twoje wnętrze.

Włóczki, na które warto zwrócić uwagę

Nasze najnowsze włóczki zostały starannie dobrane, aby zapewnić najlepszy wybór materiałów i właściwości:

– łatwe w pielęgnacji, idealne do często używanych projektów.
– miękka i oddychająca przędza z wełny, bawełny lub bambusa.
– połączenie wytrzymałości, elastyczności i estetyki.

Dlaczego warto wybrać „Nowości wśród włóczek”?

Decydując się na włóczki z tej kategorii, otrzymujesz:

– śledź aktualne zmiany w świecie włóczek.
– testuj nowe materiały i kolory w swoich projektach.
– twórz wzory, które oddają Twój styl i aktualne trendy.

Kup nowe włóczki online

Odkryj kategorię „Nowości wśród włóczek” i poznaj najnowsze propozycje w naszym asortymencie. Niezależnie od tego, czy planujesz duży projekt, czy drobne akcesoria, nasze nowe włóczki pozwolą Ci stworzyć coś wyjątkowego i inspirującego. Zamów już dziś i rozpocznij swoją kolejną kreatywną przygodę