🚚 Bezpłatna wysyłka zamówień powyżej 399 DKK

🧶 Ponad 72 lata wiedzy specjalistycznej w przędzy

Zobacz wszystkie nasze szalone oferty! Zaoszczędź do 79%

Oferta dzienna! Wygasa dziś wieczorem. 23,59

Frigga

Frigga Town Mayflower

Mayflower zawarł ekscytującą współpracę z projektantką Knitwear Pernille Frigga.

Pernille przygotowuje przepisy na dzianie i szydełko zarówno dla dorosłych, jak i dzieci z Włóczka od Mayflower.

Frigga Town Mayflower

Frigga No. 3 Jest dzianinowym swetrem, który ma lekką i inną ekspresję i strukturę, ponieważ jest na drutach w dwóch różnych cechach przędzy. Zakładaj kołnierz wałkowy i krawędzie żebra w nieco grubszej jakości niż ciało, co stanowi ładny kontrast. 

FIGGA No. 11 jest dzianinowym topem ze wzorem strukturalnym i krawatem. Top ma surowy, ale stylowy design na mocy cięcia, detali i drobnej wstążki. Top może zatem być używany przez wiele razy i style do użytku świątecznego.

Frigga No. 14 To prosta i ładna koszulka z ładnym pustym wzorem i szerokimi krawędziami w poprolu. Koszulkę z dołu i na górę, a krawędzie szyi i rękawy ostatecznie na drutach. Drobny pusty wzór z rozłożonymi otworami jest łatwy do przejścia podczas śledzenia instrukcji.

Frigga No. 16 To kolorowy sweter, który szydełkował pięknym, pasiastym designem. Sweter jest szydełkowany w maskach prętów, a zatem projekt jest łatwy do przejścia. Krawędzie żebra są dzianinowe. Sweter jest wykonany z naszej najbardziej certyfikowanej przędzy Wenecji.

  

Frigga Town Mayflower

Frigga nr 1 jest tkanym swetrem z kołnierzem rolkowym, który jest dzianiną z dwoma różnymi Włóczka, co daje niezły wynik. Sweter jest dzianinowy od dołu i na górze w drobnym i prostym wzorze strukturalnym, który wraca zarówno z przodu, jak i z tyłu. Rękawy to zwykłe dzianinowe rękawy.

Frigga No. 4 jest przyjaznym dla początkującym przepisem na drobną i miękką koszulkę, która ma dzianie w dyskretnym wzorze strukturalnym. T-shirt ma dekolt w szpic i krawędzie żebra. Projekt jest dzianinowy od dołu i na pyszną przędzę, która daje koszulkę, którą można używać przez cały rok.

Frigga No. 9 to miękka i pyszna kamizelka, która różni się w masie. Kamizelka jest również nieco inna, z korpusem i dzianiną w dwóch różnych cechach, co daje niezły wynik. Kamizelka jest dzianinowa od dołu i na górze w pończochy z żebrowymi krawędziami.

Frigga No. 2 jest pełnym swetrem, który jest dzianinowy w dwóch różnych cechach przędzy, które spotykają się w pięknym kontraście. Sweter ma wyraźny pasek, który prawie dzieli sweter na dwie części, gdy pasek biegnie od rękawa do rękawa na ramionach. Sweter ma złożony kołnierz szyi.

Frigga Town Mayflower

Mayflower zawarł ekscytującą współpracę z projektantką Knitwear Pernille Frigga. Pernille przygotowuje przepisy na dzianie i szydełko zarówno dla dorosłych, jak i dzieci z Włóczka od Mayflower. 

Styl projektowy Pernille to mieszanka zarówno kobiecych, surowych, jak i luksusowych. Dlatego jej projekty przemawiają do szerokiej publiczności, a inspiracja może pochodzić z wielu miejsc. 

Najczęściej jest to Włóczka inspirująca Pernille.

Włóczka” mówi do mnie ”rozumiała sposób, w jaki robię przepisy na przędzę, a nie odwrotnie. Kiedy dostaję pyszną przędzę w rękach, automatycznie dostaję pomysły na nadchodzące projekty, które pasują do przędzy ”.

Pernille koncentruje się na łatwym do zrobienia jej projekty i że wynik końcowy musi być zrelaksowany i pyszny w noszeniu. 

„Moje modele mogą być noszone przez wszystkich, ponieważ modele są kształtowane i obliczane dla rozmiarów, więc wyglądają na dostosowane. Dlatego często szyję swoje modele, aby nadać modelowi dopasowanie, które zawsze będzie dawać szycie ”.