🚚 Bezpłatna wysyłka zamówień powyżej 399 DKK

🧶 Ponad 72 lata wiedzy specjalistycznej w przędzy

Zobacz wszystkie nasze szalone oferty! Zaoszczędź do 79%

Oferta dzienna! Wygasa dziś wieczorem. 23,59

Mayflower

Made for makers

Mayflower jest stworzony dla twórców. Czy szydełkowanie dla wnuków, czy dzianie na blogu o modzie. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, ekspertem, świątecznym fanatykiem, dobrym warcabem, dziadkiem czy wpływowym. Niezależnie od tego, jakim jesteś twórcą, pomagamy Ci zrealizować Twoje pomysły i marzenia dzięki wysokiej jakości przędzy we wszystkich przedziałach cenowych i przepisach stworzonych na podstawie 70-letniego doświadczenia. 

Niezależnie od tego, czy robisz na drutach dla wnuków, czy blog o modzie

Wszystkie dzianiny i szydełka są różne. I na szczęście za to. Ponieważ w ten sposób inspirujemy się projektami, technikami i rozwiązaniami, o których nawet nie marzyliśmy.

O Mayflower

Mayflower rozpoczął negocjacje w sprawie przędzy w 1951 r. i wielu pamięta naszą uroczą przędzę bawełnianą jako ’, która ze statkiem ’. Wysoka jakość przędzy została szybko zauważona, dlatego przędza bawełniana Mayflowers stała się preferowanym wyborem w wielu domach.

Od tego czasu asortyment znacznie się powiększył i dziś obejmuje wszystkie rodzaje przędzy, ale oczywiście nadal koncentrujemy się na wysokiej jakości, aby nadal być preferowanym wyborem, podczas szydełkowania i dziania. 

Przędza wysokiej jakości za wszelką cenę. Za wszelką cenę

Czy odkrywasz naszą wyłączność Mayflower Seria premium lub nasza przystępna cena Mayflower W każdej serii na pewno uzyskasz dobrą jakość. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i przędzalniami na świecie, a nasi fachowo silni eksperci od przędzy ręcznie wybierają każdą partię przędzy. 

72 lata doświadczenia. To klucz do lepszej przędzy

Jako jeden z najstarszych duńskich producentów przędzy z dużym doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą w zakresie przędzy, sami jesteśmy twórcami zarówno ciała, jak i duszy. Wiemy, ile wysiłku i ile czasu poświęcasz na projekt szydełkowania lub dziania. Dlatego poświęcamy wszystkie nasze wysiłki na rzecz stworzenia dla Ciebie najwyższej jakości przędzy.