🚚 Bezpłatna wysyłka zamówień powyżej 399 DKK

🧶 Ponad 72 lata wiedzy specjalistycznej w przędzy

Zobacz wszystkie nasze szalone oferty! Zaoszczędź do 79%

Oferta dzienna! Wygasa dziś wieczorem. 23,59

Mayflower Zamknęła aktor Molly Egelind w warsztat kreatywnych dzianin i razem stworzyliśmy kolekcję przędzy i wzorów dzianinowych.

Zarówno Włóczka, jak i przepisy są zaprojektowane tak, aby projekty dziewiarskie są tak jasne, że nawet niecierpliwe dzianki mogą dołączyć - bez narażania wyglądu.

W październiku 2019 r. Pierwsze przepisy zostały wydane w kolekcji Molly by Mayflower. Po nich pojawiły się nowe przepisy, w których Molly wybrała spośród swoich ulubionych wielu różnych cech przędzy Mayflower.

Istnieje wielka różnice w kolekcjach Molly, w tym na przykład przestronne dzianinowe swetry, dzianinowy bar, kamizelkę dla dzieci, szydełkowane sprzęgło i wiele więcej, co pokazuje wielką wszechstronność Molly jako projektanta.

Molly wykorzystał swoje poczucie dzianiny i mody, aby zaprojektować nowe i unikalne przepisy, w których w szczególności koncentruje się jakość i luksus.

„Skoncentrowałem się na byciu wygodnym, młodym, świeżym i eleganckim. Kto powiedział, że nie możesz mieć dzianiny na czerwonej szmince? Moim celem jest uczynić komfort luksusowy.

Oczywiście jest to forma luksusu, aby spacerować w kilku drogich, bolesnych stylach designerskich, ale dla mnie jest to jeszcze większy luksus, aby być komfortowym, jednocześnie dobrze wyglądającym ” - mówi Molly Egelind.

Molly by Mayflower

Partia Dianan Jest wełnianą i klasyczną spódnicą z jednym projektem, który jest dzianinowy od góry do dołu. Spódnica ma fajną grę w kolorach, ponieważ jest dzianina w przędzy z tweednistami. Miękka spódnica jest zamontowana z elastycznym opaską w życiu i może być używana przez kilka różnych okazji, w których można ją ozdobić zarówno w górę, jak iw dół.

Partia Dianan została zaprojektowana przez aktora Molly Egelind. Inspiracja pochodzi od księżniczki Diany, w której Molly Egelind próbowała stworzyć spódnicę o kobiecym i eleganckim dopasowaniu.

Spencerscarf to prosty szalik, który ma spiczaste wykończenie, ponieważ kończy się ciągłym spożyciem. Szalik może być dzianinowy w wąskim wariancie (5 x 86 cm) i szerokim wariantie (10 x 136 cm) zgodnie z potrzebami. Spencerscarfet został zaprojektowany przez aktora Molly Egelinda z inspiracją z ponadczasowego stylu księżniczki Diany.

Francescardigan jest miękkim i pełnym kardiganem, który jest dzianiną w pięknej, ręcznie połączonej przędzy. Francescardigan ma zatem świetne odcienie i zmiany kolorów. Projekt jest prosty, a gdy swetra jest na drutach na grubej igle 8, szybko zobaczysz wyniki.

Knit Francescardigan od dołu i na górę w pończochach i z krawędziami w żebrze i zamontowanym z drobnymi przyciskami.

The Lady Soul Heater Jest wełna i miękka i zamknięta z przodu wstążką krawatową. Grzeźnik Lady Soul został zaprojektowany przez aktor Molly Egelind z inspiracją księżniczki Diany. Front Pętla oduttalnego zapewnia kobiecy dotyk, a grzejnik duszy może być używany na wiele różnych okazji i strojów.

Zakres grzejnik duszy w Stocking St z krawędzią I-Cord, który daje ładne wykończenie, podobnie jak zespół krawatowy jest również na drutach, jak I-Cord.

Molly by Mayflower

Sweter na loterii Ma inspirowany islandzki wzór w świetnych kolorach. Sweter jest dzianinowy od góry do w dół w pończochach, gdzie szwy są ciągle usuwane w kawałku podczas przełączania między kolorami.

Miękka i regulująca temperaturę przędzę zapewnia naprawdę wygodny sweter, w którym oboje spodoba się jej noszenie i pokazanie.

Kendallvest to pyszna kamizelka, której można używać przez cały rok. Nad bluzką lub koszulką lub sam. Wełniana Włóczka jest zarówno ciepła, jak i oddychająca i nie najmniej fantastyczna miękka na skórze.

Kamizelka ma unikalny projekt, ponieważ przedni element jest częściowo otwarty. Kamizelka jest na dzianiny w Stocking St, ale z przodu znajduje się żeberka, która jest tylko dwoma miejscami. Kamizelka celebrytów jest zatem ładna przewiewna.

Brigitte Polo z krótkim rękawem ma otwarty dekolt, ładny kołnierz i ciągły pusty wzór. Połączenie z miękką i oddychającą wyborem przędzy sprawia, że ​​Polo jest świetną bluzką w garderobie. Brigitte Polo Znajdź od dołu i więcej.

Polo może być używane przez cały rok - samodzielnie lub z topem w upalny dzień, podobnie jak z powodu kołnierza, a V -nie jest stylowy i klasyczny wygląd pod kurtką.

Gambitnet wału jest szydełkowany i łatwy do chodzenia - także dla początkujących. Torba jest szydełkowana od dołu i na pół maski na pół paski podczas ciągłego zmieniającego się koloru, a każda ze stron jest wytwarzana osobno i ostatecznie szydełkowana razem po bokach.

Sieć Gambit ma ładny rozmiar i dlatego może być łatwo używana jako torebka lub mała siatka zakupowa. Ponieważ torba jest szydełkowana w wełnianej przędzy traktowanej nadrzędną, niewiele robi, jeśli jest zabrudzona w codziennym życiu, ponieważ może trzymać się mycia maszynowego, a nawet suszenia. 

Molly by Mayflower

Dziki nagrobek Jest drobny i miękki i ma dekoracyjny, kwadratowy wzór gofrów zarówno z tyłu, jak i z przodu. Sprężowa i kwadratowa struktura występuje przy użyciu prostych i niewłaściwych masek w połączeniu z maskami poziomymi. Przepis dobrze prowadzi Cię przez specjalną technikę. 

Kawałek z tyłu i przednim są oddzielnie i łączą się na krawędzi ramienia. Ostatecznie wykonane są rękawy i dekolty żebra, które mają dodatkową objętość z zakrętem. 

 

Miękki, trójkątny Wilmawrap Z sznurkami I-Cord jest bardzo wszechstronną odzieżą. Kształt i długie sznurki każdego 50 cm otwierają się, że można go używać na kilka różnych sposobów: jako szalik, jak kapryśny szal na ramionach i jako top, w którym zawiązujesz owinięty pod klatką piersiową.

Wilmawrap jest na drutach w dekoracyjnym wzorze gofrów, który tworzysz, łącząc właściwe i złe maski w połączeniu z poziomymi szwami. Będziesz dobrze kierowany, jeśli maski poziome są nieznaną techniką.

 

LOLABLUSEN to prawdziwy luksus! Jest na drutach w dwóch pasmach Mayflower Super Kid Silk, który jest wirujący na jedwabiu i moharze. Ekskluzywne włókna nadają tej bluzce niezrównaną miękkość, aby zapewnić optymalny komfort.

Bluzka jest zaprojektowana z mocnymi zwrotami zwrotów, które wracają na rękawy i ciało. Mimo to bluzka jest lekka i przewiewna, co jest spowodowane wyborem przędzy. Super Kid Silk ma dużą objętość, chociaż nici są dość cienkie.

Molly by Mayflower

Nie ma potrzeby bać się kolorów, jeśli chodzi o projektowanie dzianin i tak jest Sweter Barbara Doskonały przykład. W tym projekcie Molly złapała swoje ulubione kolory i połączyła je w uroczy projekt.

Sweter Barbara jest przykładem optymalnego komfortu na drutach. Jest to luźny sweter w przestronnej wełnianej przędzy, która zapewnia dużą pełnię i miękkość, nie stając się zbyt ciężkim. Czurny sweter, który jest idealny dla niecierpliwych knitterów, które chcieliby szybkich rezultatów.

Molly Egelinds Kamizelka równowagi to dzianina z urokiem i humorem. Jednocześnie komfort jest na najwyższym poziomie, ponieważ kamizelka ma ładną, przewiewną miękkość, która sprawia, że ​​marzenie jest noszeniem. Właściwości, które pasują dokładnie do stylu Molly, w którym moda musi być również wygodna.

Kiedy widzisz zachód z przodu, wygląda jak klasyczna, dwupokolorowa kamizelka. Jednak tył ujawnia zabawny zwrot, gdy kamizelka nosi ładny symbol Yin Yang z tyłu. Takie szczegóły sprawiają, że projekty Molly są tak charakterystyczne. 

Podejście Molly do projektowania dziania jest zawsze osobiste, co jest również wyraźnie odnotowane w odniesieniu do Britney Top, który emanuje radością życia. Jego wyrażenie jest podkreślone przez uroczą przędzę, która ma zarówno tweedową, jak i dyskretną mikę.

Górna jest dzianina od góry do dołu i jest wolna. Najbardziej godne uwagi są jednak piękne krawędzie żeber, które są na drutach z dodatkową szerokością na dole i dają wyjątkowy zwrot klasycznej techniki dziewiarskiej na krawędziach. 

Molly by Mayflower

Lucytop to kolejny strzał z Molly. Celem było zaprojektowanie topu, który wyglądał pysznie, a jednocześnie miał luksusowy komfort. Ma Lucytop, ponieważ dzięki luźnemu dopasowaniu nie ma nic, co się zaciska lub zawracało - dzięki czemu bardzo łatwo jest stylizować w dowolnej podstawowej garderobie. 

Góra została zaprojektowana z dwoma szerokimi łącznikami, dzięki czemu można dostosować długość góry. Sam szczyt jest zwykłym dzianinem, ale w krawędziach i krawatach powstaje ładny kontrast, które są wytwarzane w Pearl Knit. Daje jeszcze więcej zabawy kolorowej mąką.

Molly uwielbia dzianinowe kamizelki, a ona szczególnie marzyła o zaprojektowaniu kamizelki z guzikami. Rezultatem był Daiivesten, który otrzymał już stałe miejsce w garderobie Molly i jest szczególnie kochany ze względu na wiele możliwości stylizacji. 

Daiivesten jest klasyczną kamizelką z nowoczesnym akcentem w postaci dużego kołnierza. Kołnierz idealnie pasuje do osobistego stylu Molly, w którym moda nie może być zbyt nudna, ale raczej powinna mieć zabawny i zabawny zwrot akcji. 

Sweter Ritas to prosty projekt, w którym moda i komfort wchodzą w wyższą jednostkę. Przewiewny sweter jest nieco rozmiar i absolutnie idealny na chłodne dni, kiedy potrzebujesz trochę dodatkowego ciepła i dobrego samopoczucia.

Molly zaprojektowała sweter Ritas z jednym wzorem strukturalnym, który obejmuje zarówno ciało, jak i rękawy. Wzór strukturalny jest wykonany z dobrego i niewłaściwego dzianina, który razem tworzy łatwo rozpoznawalny wzór, który obejmuje zarówno element podpórki, jak i rękawy.

Molly by Mayflower

To było oczywiście kwestia, że ​​Molly rozpoczęła się w igłach dzianinowych, kiedy po raz drugi została matką. Wzrost rodziny stanowi podstawę do opracowania nowych przepisów na dziecko - a Molly chciałaby je z tobą podzielić.

Ten MolysRomp Ma ładny wzór strukturalny w podwójnej perłowej dzianiny, a dwa paski na kolory nadają przepisowi dodatkowy zwrot. Jednocześnie daje wiele opcji nadania romperowi osobistego dotyku, kiedy możesz sam wybrać kompozycję kolorów.

 

Domowy dzianin Koc Mollysbaby Czy zdaniem Molly jest obowiązkowy, gdy nadejdzie wzrost rodziny. Dywan domowy w pysznej przędzy jest bardzo szczególnym luksusem, że trudno jest znaleźć zastępcę.

Baby koc Molly emanuje osobowością, a celem było stworzenie koca, który jest zarówno przytulnym projektem na drutach i daje świetny wynik. Właśnie dlatego Molly zaprojektowała najlepszy koc dziecięcy z jednym wzorem skręcającym, który wraca na cały dywan. Idealny prezent macierzyński, jeśli chcesz zrobić coś osobistego.

Pierwszy projekt dziania Molly był zawsze małym sezonem dla dzieci, w którym po raz pierwszy została matką. Teraz znów stała się matką i tym razem złożyła własną ofertę na słodki kapelusz dla najnowszego członka rodziny.

Bambihu nie stać ze swoimi słodkimi bambiorami, którzy nadają czapkę własną wyraz. Molly zaprojektowała czapkę w grubej i cienkiej wersji. Cienka wersja czapki jest absolutnie idealna na okresy przejściowe wiosną i jesienią, gdzie na zewnątrz jest chłodny.

Molly by Mayflower

Molly stopniowo zaprojektowała niektóre wzory na drutach dla Mayflower, A teraz zaprojektowała swój pierwszy przepis na szydełkowanie, więc nie możemy się doczekać, aby podzielić się tym przepisem.

Mollys Lalaclutch to prosta i nowoczesna mała torba z maskami bąbelkami, która daje ładną konstrukcję. Łatwo jest szydełkować, ale jednocześnie masz dobre opcje dostosowania torby do indywidualnego smaku, wybierając ulubiony kolor i być może inny rodzaj przycisku dla torby.

Cloudycardigan to kolejne kreatywne dzieło Molly, które chciało stworzyć ładny i nowoczesny swetra z raglanową techniką w pięknej Mayflower Molly Yarn.

Na pierwszy rzut oka CloudyCardigan może wydawać się bardzo tradycyjny, ale tył ukrywa się z odrobiną zaskoczenia w postaci małej chmury. Chmura nadaje kardiganowi zabawny i humorystyczny zwrot, który Molly uwielbia mieć w swoich projektach. 

Jan West Albo JanesWeater jest w rzeczywistości dwa przepisy w jednym. Tutaj Molly stworzyła okazję do wyboru, czy chcesz kamizelkę, czy sweter - i uważamy, że obie opcje są kuszące.

Projekt koncentruje się na technologii skręcania, a kilka różnych rodzajów zwrotów akcji jest używanych do nadania kamizelce lub swetra całkowicie charakterystycznego wyglądu. Jednocześnie klasyczna technika dziania z zwrotami akcji zyskuje nowoczesny powrót. 

Bluzka Minnie to prosta i łatwa bluzka, która idealnie pasuje do pragnienia Molly, by zjednoczyć luksus i wygodę w wyższej jednostce.  

Prosta konstrukcja bluzki ma niewielki zwrot w postaci trzech kwadratów z nadmuchanymi ramionami, które są wypełnione szeroką krawędzią żebra na dnie rękawa. Łatwy i szybki projekt na drutach - i dobry projekt Molly dla mniej doświadczonego dzianina. 

Molly by Mayflower

Florachardigan jest kobiecą kardigan, w którym Molly szczególnie skupia się na tworzeniu projektu z wieloma drobnymi szczegółami z technologią pustych wzorów.

Cardian został zaprojektowany z pięknym i klasycznym pustym wzorem, który sięga całego kardigan. Tutaj, w tym samym czasie, kontrast jest tworzony dla podwiązki St - oraz na krawędzie i dno krawędzi kardigan, gdzie zarówno puste wzór, jak i podwiązka. 

Ugryziona kurtka jest uosobieniem luksusu i komfortu z ekskluzywnymi materiałami i luźnym dopasowaniem. Kurtka jest cudownie miękka - a następnie można ją używać przez cały rok.

Prosta konstrukcja kurtki, wybór kolorów i luźne dopasowanie nadają nowoczesny wygląd. Jednocześnie jest na dzianiny, który nadaje kurtce piękny i naturalny wzór strukturalny, którego Molly zastosowała również w kilku innych popularnych wzorach.

Linasweater Ma prosty i nowoczesny design, który sprawia, że ​​jest idealny do każdej garderoby. Sweter został zaprojektowany tak, aby był nieco duży z dodatkową szerokością.

Ten przepis zapewnia również wyjątkowo ekscytujące i zabawne wrażenia z dziania, ponieważ Molly była kreatywna dzięki technikom na drutach, aby nadać sweterowi odpowiedni wygląd. 

Molly by Mayflower

Ingachardigan jest ofertą klasycznego i pięknego kardigan, którego można używać przez cały rok. Projekt wykonany jest z rękawów balonowych, które tworzą nowoczesny wygląd.

Molly zaprojektowała kardigan do na drutach z jednym nitem nowym niebo i jednym super kidbem. Łącząc dwie cechy przędzy, ten kardigan zyskuje przewiewny i tkany wyraz. 

 

Hannolo to najpiękniejsza reinterpretacja klasycznego Polo. Krótkie zaciągnięcia tworzą romantyczny wygląd, który podkreśla prosty wybór koloru. 

Ta Polo wybrała Molly do zaprojektowania za pomocą jednego nić Cotton Merino Classic i jednym nitkiem Super Kid Silk. Ta kombinacja tworzy pyszny i przestronny wyraz, idealny na lato.

Elvivesten jest cudownie prostym i ekskluzywnym projektem Molly Egelind, która zapewnia niezliczone opcje stylizacji.

Molly zaprojektowała Elvivesten w czterech wątkach Mayflower Super Kid Silk, dając naprawdę miękką i przewiewną kamizelkę, którą wszyscy pokochają nosić. 

Test elliminujący to najsłodsze małe dzieci kamizelki Mayflower Super Kid Silk.

Molly zaprojektowała miniversion Elllivesten, która ma ten sam elegancki i prosty wygląd, który sprawia, że ​​jest idealny wszędzie, od swetrów po sukienki. 

Molly by Mayflower

Frejabaret jest dzianinową reinterpretacją klasycznego wełnianego paska, który znajduje się wszędzie we Francji. 

Molly zaprojektowała beret, aby na drutach z jedną nitką łatwą opiekę i jedno nici Super Kid Silk, aby nadać czapce idealną wagę, dzięki czemu jest łatwy do stylizacji.

Idavesten Został przyjęty przez szturm, gdy sama Molly Egelind nosiła go w Go „Jutro Dania w TV2. Charakterystyczny projekt natychmiast wzbudził uwagę. 

Kamizelka jest stworzona w celu połączenia mody i wygody. Noszenie jest przyjemnie luksusowe dzięki luźnemu dopasowaniu, który podkreśla długa szczelina po bokach kamizelki.

Pellesweater Jest pierwszym wzorem dziewiowym Molly, który jest również dla mężczyzn. Sweter to unisex, który znajduje odzwierciedlenie w prostym projekcie swetra. 

W tym przepisie Molly eksperymentowała z Turning Knit, a niemieckie krótkie rzędy są używane do pięknego i wyjątkowego wsparcia swetra, który podkreśla jego prosty wygląd.

Molly by Mayflower - Współpraca z Molly Egelindem

 • Mayflower Zamknęła aktor Molly Egelind w warsztat kreatywnych dzianin i razem stworzyliśmy kolekcję przędzy i wzorów dzianinowych.

  Zarówno Włóczka, jak i przepisy są zaprojektowane tak, aby projekty dziewiarskie są tak jasne, że nawet niecierpliwe dzianki mogą dołączyć - bez narażania wyglądu.

  W październiku 2019 r. Pierwsze przepisy zostały wydane w kolekcji Molly by Mayflower. Po nich pojawiły się nowe przepisy, w których Molly wybrała spośród swoich ulubionych wielu różnych cech przędzy Mayflower.

  Istnieje wielka różnice w kolekcjach Molly, w tym na przykład przestronne dzianinowe swetry, dzianinowy bar, kamizelkę dla dzieci, szydełkowane sprzęgło i wiele więcej, co pokazuje wielką wszechstronność Molly jako projektanta.

 • Molly wykorzystał swoje poczucie dzianiny i mody, aby zaprojektować nowe i unikalne przepisy, w których w szczególności koncentruje się jakość i luksus.

  „Skoncentrowałem się na byciu wygodnym, młodym, świeżym i eleganckim. Kto powiedział, że nie możesz mieć dzianiny na czerwonej szmince? Moim celem jest uczynić komfort luksusowy.

  Oczywiście jest to forma luksusu, aby spacerować w kilku drogich, bolesnych stylach designerskich, ale dla mnie jest to jeszcze większy luksus, aby być komfortowym, jednocześnie dobrze wyglądającym ” - mówi Molly Egelind.

  Kolekcje są częścią długoterminowej współpracy między Mayflower i Molly Egelind.

  Czekać na dalsze informacje ...