□

🚚 Darmowa dostawa do paczkomatu od 230 PLN (Nie dotyczy wszystkich obszarów)

Wygląda jak

  • TYLKO 35,00 zł

    Just Cotton 8/4, komplet 10 szt

    Kup tutaj
  • Mayflower

    (23)

    1 Class Cashmere

    65% wełna; 25% poliamid; 10% kaszmir

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 210 m / 50 g
    22,80 zł
    Cena za sztukę456,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (32)

    Amadora

    100% wełna

    Anbefalet pind: 3-3,5 mm
    Strikkefasthed: 27 oczek x 40 rzędów
    Løbelængde / Vægt: 350 m / 100 g
    63,70 zł
    Cena za sztukę637,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (21)

    London Merino Fine

    100% wełna

    Anbefalet pind: 3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 175 m / 50 g
    25,70 zł
    Cena za sztukę514,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (18)

    London Merino

    100% wełna

    Anbefalet pind: 3,5-4 mm
    Strikkefasthed: 22 oczka x 34 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 120 m / 50 g
    25,70 zł
    Cena za sztukę514,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (9)

    1 Class Tweed

    70% wełna; 25% poliamid; 5% wiskoza

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 210 m / 50 g
    14,25 zł
    Cena za sztukę285,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (7)

    ANYDAY Basic Wool

    100 % wełna

    Anbefalet pind: 4,5 mm
    Strikkefasthed: 17 o x 23 rz
    Løbelængde / Vægt: 90 m / 50 g
    15,14 zł
    Cena za sztukę302,80 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Aspen 2.gatunek - 10 szt/opak
    2. sort
    Rabat 25%

    Mayflower

    (33)

    Aspen 2.gatunek - 10 szt/opak

    58% wełna, 42% wiskoza

    Anbefalet pind: 6 mm
    Strikkefasthed: 14 o x 22 rz
    Løbelængde / Vægt: 105 m / 50 g
    83,57 zł 111,62 zł
    Cena za sztukę1.671,40 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • PREMIUM Sock Wool Ocean PREMIUM Sock Wool Ocean
    Mayflower PREMIUM

    Mayflower

    (17)

    PREMIUM Sock Wool - OCEAN

    75% wełna; 25% poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 420 m / 100 g
    42,75 zł
    Cena za sztukę427,50 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Mayflower

    (7)

    Glitter

    85% wiskoza, 15% poliester

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 30 o. x 40 rzędów
    Løbelængde / Vægt: 100 m / 25 g
    18,25 zł
    Cena za sztukę730,00 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • PREMIUM Sock Wool FOREST
    Mayflower PREMIUM

    Mayflower

    (6)

    PREMIUM Sock Wool FOREST

    75% wełna, 25% poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 420 m / 100 g
    42,75 zł
    Cena za sztukę427,50 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Anyday Colorful
    Kun hos Mayflower

    Mayflower

    (7)

    Anyday Colorful

    80% Polyacryl; 20% Wełna

    Anbefalet pind: 4,5 mm
    Strikkefasthed: 20 o x 30 rz
    Løbelængde / Vægt: 600 m / 200 g
    55,53 zł
    Zobacz szczegóły
  • PREMIUM Sock Wool Valley PREMIUM Sock Wool Valley
    Mayflower PREMIUM

    Mayflower

    (5)

    PREMIUM Sock Wool - VALLEY

    75% wełna; 25% poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 420 m / 100 g
    42,75 zł
    Cena za sztukę427,50 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • PREMIUM Sock Wool Mountain PREMIUM Sock Wool Mountain
    Mayflower PREMIUM

    Mayflower

    (5)

    PREMIUM Sock Wool MOUNTAIN

    75% wełna; 25% poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 420 m / 100 g
    42,75 zł
    Cena za sztukę427,50 zł /kg
    Zobacz szczegóły
  • Premium Sock Wool - LAKE
    Mayflower PREMIUM

    Mayflower

    (5)

    Premium Sock Wool - LAKE

    75% wełna, 25% poliamid

    Anbefalet pind: 2,5-3 mm
    Strikkefasthed: 28 o. x 42 rzędy
    Løbelængde / Vægt: 420 m / 100 g
    42,75 zł
    Cena za sztukę427,50 zł /kg
    Zobacz szczegóły

Pamiętaj, aby prać włóczkę zgodnie z instrukcjami na etykiecie i używać programu do prania wełny lub delikatnych tkanin, nawet jeśli włóczka nadaje się do prania w pralce. Większość włóczek z wełny poddanej obróbce superwash powinna być prana w temperaturze 40 stopni, a używanie płynu do zmiękczania tkanin należy zawsze unikać. Niektóre włóczki superwash można suszyć w suszarce bębnowej, podczas gdy inne powinny być suszone na powietrzu.

Mayflower oferuje oczywiście różne rodzaje włóczek, które można prać w pralce. W ofercie znajdują się zarówno czyste włóczki wełniane, jak i włóczki o różnych mieszankach włókien.

W tej kategorii włóczek, które można prać w pralce, znajdziesz również wiele naszych włóczek skarpetkowych. To ogromna zaleta, ponieważ skarpety będą często używane, szczególnie w najzimniejszych miesiącach roku, kiedy to miło jest mieć szybko gotową do użytku czystą parę. Jest to szczególnie ważne w przypadku dużych rodzin, w których wszyscy uwielbiają skarpety robione na drutach, a kosz na pranie szybko się zapełnia.

Do odzieży i kocyków dla dzieci również dużą zaletą jest dzianie lub szydełkowanie z włóczki, którą można prać w pralce. W rodzinach z dziećmi często zachodzi potrzeba prania kilka razy w tygodniu, jeśli nie codziennie. Dlatego naprawdę dużą zaletą jest, gdy prezenty w postaci swetrów lub kocyków wykonanych na drutach lub szydełku przez przyjaciół i rodzinę są zrobione z włóczki, którą można prać w pralce, ponieważ w przeciwnym razie szybko może się to stać przytłaczającym zadaniem, aby znaleźć czas na pranie ręczne tych pięknych wyrobów. Istnieje również ryzyko, że piękny sweterek w ogóle nie będzie używany z obawy przed zabrudzeniem go.

Dobrym pomysłem może być więc zbadanie oferty włóczek przed rozpoczęciem projektu i zastanowienie się. W zależności od tego, co zamierzasz dziergać lub szydełkować, w niektórych przypadkach może być bardzo korzystne wybranie włóczki, którą można prać w pralce